O nás

LÍTÁME V TOM

UŽ PĚKNĚ DLOUHO.

Za tu dobu jsme již vyzkoušeli mnohé, díky čemuž víme, jaká řešení fungují v reálném provozu a jaká jen na papíře. Charakter našich služeb nás naučil řešit problémy a překonávat složité překážky. Především ale umíme naslouchat lidem a naše projekty jsou díky tomu koncipovány tak, abyste za své peníze získali co nejvíc.

AUTA JSOU NAŠÍ PRACÍ I KONÍČKEM ZÁROVEŇ
Říká se, že by si člověk neměl práci nosit domů, to ale u nás prostě nejde. Naše vlastní auta díky tomu fungují také jako testovací platformy pro nové produkty.

NAŠE SLUŽBY

Historie

1
Jak to začalo

Úplně na začátku byla naše první auta a my měli nutkání z nich vydolovat to nejlepší. Tenhle přístup nás od té doby neopustil.

2
Krok za krokem

Postupně jsme začali s vývojem a úpravami radit svým kamarádům a známým. Později přišli první skuteční klienti a díky nim jsme pochopili, že naše zkušenosti bychom mohli využít k zaplnění díry na trhu.

3
Naše vize

Vše, co děláme, děláme pořádně. Auta, kterými jezdí naši klienti, jsou krásná, spolehlivá a zatraceně rychlá. Překonáváme zažité hranice.

PŘES 10 LET

SPOLEČNÝCH ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Zvyšujeme výkon, tříbíme styl a vybrušujeme jízdní vlastnosti. Vaše auto snů nemusí existovat jenom v představách, my je totiž umíme proměnit ve skutečnost.

Přesvědčte se sami

ŘEKLI O NÁS