Služby

UPRAVUJEME AUTA

NA ZAKÁZKU. A NA KLÍČ.
Specializujeme se na performance úpravy především značek Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford, Porsche a Mini. Ať už chcete jenom jiná kola, nebo kompletně přepracovat vaše auto od A až do Z, my to umíme zařídit. Od rozpočtu až po vlastní provedení řešíme každý projekt na klíč tak, aby majitel vozu neměl pokud možno žádné starosti. Jen radosti.

VYMYSLÍME, PORADÍME. PŘEKÁŽKY VYŘEŠÍME ZA VÁS
U nás se nemusíte bát, že narazíte na neochotu či nekompetenci. Drobné i složité úpravy pod vaším dohledem vymyslíme tak, aby fungovaly, jak mají. Pokud si něčím nejste jisti, poradíme vám. Každé auto, na kterém pracujeme, je zcela individuálním projektem. Proto jsme zvyklí překonávat překážky, které v průběhu nastanou.

Projekty

co umíme

1
Úpravy výkonu

Zaměřujeme se na zvyšování výkonu pomocí pokročilého softwaru od společnosti REVO, který adekvátně kombinujeme s kvalitními a ověřenými hardwarovými díly. Nabízíme několik úrovní úprav, od lehkého navýšení výkonu až po kompletní přestavbu motoru při zachování uživatelské spolehlivosti. Po provedení úprav vždy měříme výsledný výkon na profesionální válcové zkušebně.

2
Podvozek a kola

Jsme specialisté v oboru nejkvalitnějších stavitelných podvozků značek H&R, KW a Gepfeffert a stavíme vysoce výkonné brzdy na míru pro konkrétní vůz. Rovněž dovážíme kola mnoha renomovaných světových značek, a to včetně kovaných. Komponenty, které na váš vůz dodáme, splní i ty nejnáročnější požadavky jak na funkci, tak vzhled. Výrazné snížení se špičkovým podvozkem nemusí znamenat ztrátu jízdního komfortu.

3
Styling

Ačkoliv jsou výkon a jízdní vlastnosti důležité, na auto by měl také být hezký pohled. Součástí našich služeb jsou proto rovněž rozsáhlé možnosti, jak posunout tvary vašeho auta o kus dále. Podobně jako se vším ostatním, i zde v návaznosti na vaše preference navrhneme řešení na míru. Aplikujeme jak decentní aerokity a drobné doplňky, tak výrazné bodykity, které zásadně změní tvář vozu.

NEBOJTE SE

O SVÉ AUTO SNŮ

V našem partnerském servisu TMCAR autoservis v Praze se postarají jak o běžný servis vašeho miláčka, tak o náročné úpravy pod naším dohledem. Díky nám jsou pryč doby, kdy jste se báli, že vaše motoristické choutky nebude žádný mechanik schopen uskutečnit.

KONTAKTUJTE NÁS

Provozovna našich partnerů TMCAR autoservis je nejen moderní, ale také čistá a příjemná. Zákazníkům nenabízí pouze kvalitní a flexibilní služby, ale rovněž příjemné prostředí, kam se lidé se svými auty rádi vracejí. Právě proto je pro RSR-Performance tato společnost volbou číslo jedna.