Eventuri karbonová náhrada světlometu Audi RS3 8V facelift pro přívod vzduchu k sání Eventuri Stage 3

Karbonová náhrada předního světlometu vozu Audi RS3 8V pro přívod vzduchu do karbonového sání Eventuri Stage 3. Jedná se o díl pro závodní účely bez homologace pro běžný provoz.

Skladem u dodavatele
Kód: EVE-ST38V8S-CF-HDP
Značka: Eventuri
23 690 Kč
Kategorie: Sportovní sání a vzduchové filtry do Audi
Model automobilu Audi: RS3 8V facelift
Produkt: Styling

Karbonová náhrada světlometu pro Audi RS3 8V vedoucí vzduch do sání

S tím, jak si Audi RS3 získává stále silnější pozici mezi vozy soutěžícími na okruhu nebo sprintovacích drahách, rozhodli jsme se posunout možnosti tohoto vozu ještě dále. Eventuri náhrada světlometu plně nahrazuje originální díl a přímo navazuje na airbox sání Eventuri. Zároveň obsahuje dvojité žebrování, které směruje nasávaný vzduchu přímo do sání. Instalací nasávání skrz náhradu světlometu je také odstraněn originální nasávač za maskou chladiče. Tento prostor je tak nyní zcela využíván pro přímé chlazení motoru.

Eventuri karbonová náhrada světlometu pro efektivnější přívod vzduchu do sání je kompletně vyrobena z prepreg karbonu v souladu s těmi nejpřísnějšími standardy.

Balení obsahuje:
- Karbonová náhrada světlometu
- Karbonový přívod vzduchu od světlometu k airboxu sání
- Laserem řezaný ocelový držák

Hlavním účelem náhrady světlometu eventuri je směrovat čerstvý vzduchu co nejpříměji do sportovního sání. K tomu slouží zejména dvojice žeber, které zajišťují dokonalé vedení vzduchu do spojovacího vedení, které pak navazuje na airbox sání. Kompletní konstrukce náhrady světlometu Eventuri je vyrobena z prepreg karbonu a doplněna o ocelové držáky, které jsou řezané přesným laserem. Díky tomu je díl extrémně pevný a stabilní i při rychlostech přes 300 km/h. Ke snížení odporu vzduchu pak slouží dodatečné ventilační otvory.
Celá sestava náhrady světlomety a napojovacího dílu přesně doléhá na karbonové sání Eventuri Stage 3 a vytváří tak dokonale uzavřený celek. Výsledkem je dosažení nejnižší možné teploty nasávaného vzduchu. Přesunutím přívodu vzduchu do sání do světlometu je zefektivněno přirozené chlazení motoru, protože je zpaza masky odstraněn původní nasávač a celou plochu tak lze nyní využít pro přívod čerstvého vzuchu do motorového prostoru.

Připojovací vedení:

Připojovací vedení je stejně jako náhrada světlometu vyrobeno z prepreg karbonu a přesně doléhá na airbox karbonového sání Eventuri. Gumové těsnění umožňuje vzájemný pohyb mezi připojovacím vedením a samotným airboxem, který se pohybuje spolu s motorem. Vzájemným utěsněním připojovacího dílu a airboxu je zamezeno pronikání teplého vzduchu z motorového prostoru do sání.

Parametry a specifikace

Značka vozu
Audi
 
Model
RS3
 
Typ vozu
8V
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: