Eventuri karbonové sání Mercedes-Benz A45 A45s AMG W177

Špičkový karbonový kit sání Eventuri pro Mercedes-AMG A45 / A45S (W177) a CLA45 / CLA45S (C118) s motory M139 se sportovním filtrem uzavřeným v rozměrném airboxu ze 100% prepreg karbonu a zvětšeným vstupem. Tento kit sání zajišťuje přísun většího objemu vzduchu k turbodmychadlu bez restrikcí a současně snižuje teplotu nasávaného vzduchu, která je kritickou hodnotou u těchto vozů.

Skladem u dodavatele
Kód: EVE-A45S-CF-INT
Značka: Eventuri
38 900 Kč
Kategorie: Mercedes-Benz
Produkt: Sání a filtry
Model Mercedes-Benz: A45 AMG W177, A45s AMG W177

Karbonové sání Eventuri pro vůz Mercedes-AMG A45 / A45S (W177) a CLA45 / CLA45S (C118) s motory M139 bylo vyvinuto tak, aby zásobovalo turbo maximálním možným množstvím vzduchu, proudícím co možná nejméně restriktivním způsobem a zachovávajícím si co nejnižší teplotu nasávaného vzduchu. Celý originální airbox byl nahrazen patentovaným airboxem Eventuri, ve kterém je reverzně umístěný filtr.

Systém přímého sání Eventuri pro Mercedes-AMG A45 / A45S (W177) a CLA45 / CLA45S (C118) obsahuje řadu komponentů, které byly vyvinuty pro tento konkrétní model vozu a vyrobeny s maximální pečlivostí tak, aby sada dosahovala nejvyšších standardů.

Sada se skládá z těchto dílů:
- karbonový airbox s patentovaným tvarem
- sportovní kónický filtr Eventuri
- karbonové vstupní vedení vzduchu
- laserem obráběné držáky
- laserem řezaný držák pro přemístění řídicí jednotky a kryt řídicí jednotky
- silikonová spojka se sponami

 

Karbonový nasávač

Nasávač hladce směřuje nasávaný čerstvý vzduch do airboxu. Na jedné straně přesně zapadá do originálního vstupu v krytu chladičové stěny, zatímco na druhé straně navazuje na kruhový vstup do airboxu Eventuri. Na straně vstupu do airboxu je nasávač vybavený gumovým těsněním, které má za úkol bránit pronikání teplého vzduchu do sání a zároveň umožňuje vzájemný přirozený pohyb mezi airboxem a nasávačem. Na straně je nasávač opatřen sérií otvorů, které přivádějí čerstvý vzduch také k přemístěné řídicí jednotce, která je takto ochlazována. Nasávač má takovou velikost a tvar, aby naplno využil prostoru pod kapotou a zajistil maximální množství vzduchu a jeho co nejhladší přívod k filtru.

 

Laserem řezaný držák pro přemístění řídicí jednotky

Abychom mohli přemístit řídicí jednotku vozu, navrhli jsme specifický držák, který je laserem řezaný z nerezové oceli pro maximální pevnost a dlouhou životnost. Řídicí jednotka je pevně uchycena k tomuto držáku a ten je montován do úchytů původního vzduchového airboxu. Držák je zároveň doplněn o podpěru nového airboxu Eventuri a navrch nese nový kryt, který kryje řídicí jednotku před povětrnostními vlivy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: