Eventuri sání Audi TTRS 8S

Špičková Karbonová sada přímého sání od britského výrobce Eventuri, s integrovaným vzduchovým filtrem. Nárůst výkonu 17-20HP.

Kit sání Eventuri se vyznačuje propracovaným patentovaným designem pro maximální optimalizaci toku vzduchu. Toto není obyčejný vzduchový filtr s tepelným štítem, ale unikátní sada s tvarem pouzdra, které usměrni tok vzduchu a zvýší účinnost turba.

POZOR: Sání pro model po faceliftu je kompatibilní pouze s modely do r.v. 2019 (označení motoru DAZA). Pro nové modely s motory DNWA (2019-) je aktuálně připravovaná inovovaná verze sání.

Skladem u dodavatele
Kód: EVE-TTRS-CF-INT
Značka: Eventuri
45 617 Kč
Kategorie: Audi
Model Audi: TTRS 8S
Produkt: Sání a filtry

POZOR: Sání pro model po faceliftu je kompatibilní pouze s modely do r.v. 2019 (označení motoru DAZA). Pro nové modely s motory DNWA (2019-) je aktuálně připravovaná inovovaná verze sání.

Systém přímého sání Eventuri pro Audi TTRS model 2016 obsahuje řadu komponentů, které byly vyvinuty pro tento konkrétní model vozu a vyrobeny s maximální pečlivostí tak, aby sada dosahovala nejvyšších standardů.

Sada se skládá z těchto dílů:
- Pouzdro filtru z pravého karbonu
- Vysoce výkonný uretanový vzduchový filtr
- Vysoce kvalitní silikonové spojky a hadicové spony
- Karbonové vedení k turbu
- Karbonové spojovací vedení
- Laserem řezané ocelové držáky
- Karbonové sací vedení

Pouzdro filtru z pravého karbonu:

karbonove-sani-eventuri-audi-8v-rs3-6

Skříň filtru se skládá z filtru s vysokým průtokem, pouzdra filtru z pravého karbonu, laserem řezaných ocelových držáků a podložek. Uhlíkové podložky kryjí namontovaný filtr a plynule směřují proudění vzduchu směrem dolů k sacím trubkám. Níže je schéma ukazující srovnání mezi patentovanou konstrukcí Venturi a běžným systémem sání.

karbonove-sani-eventuri-audi-8v-rs3-7

Karbonové vedení pro přívod vzduchu:

karbonove-sani-eventuri-audi-8v-rs3-3

 

Karbonové vedení přivádí okolní vzduch do tělesa filtru. Aby bylo zajištěno dobřé těsnění proti teplu v motorovém prostoru, má ohebný gumový okraj. Tyto geometricky složité kusy jsou klíčovou součástí sání.

Sací trubice z pravého karbonu:

karbonove-sani-eventuri-audi-8v-rs3-5

karbonove-sani-eventuri-audi-8v-rs3-4

 

Jsou vyrobeny ze 100% předimpregnovaného uhlíkového vlákna. Každá trubice má vnitřní průměr 88 mm a zásobní trubice mají průměr 77 mm. Tento zvětšený průměr umožnuje turbodmychadlu pracovat s menším omezením. Následující simulace ukazuje proudění vzduchu v sání.

 


 

 

Graf zobrazující srovnání mezi Eventuri a běžným sacím systémem:

karbonove-sani-eventuri-audi-8v-rs3-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: