RSR-Performance Valvetronic výfukový systém Porsche 911 991 Turbo

Na dotaz
Kód: RSR-VALVETRONIC-991-TURBO
Značka: RSR-Performance
79 900 Kč
Kategorie: Výkonné výfukové systémy pro Porsche
Model automobilu Porsche: 991 Turbo

Kompletní sportovní výfukový systém z nerezové oceli 304
Klapky ovládané dálkovým ovládáním
Dvojité nerezové koncovky výfuku
Svařováno ručně metodou TIG

Představujeme výfukový systém pro Porsche 911 991.1 Turbo, první generace (2013-2015). Výfukový systém se vyznačuje perfektním zpracováním, integrovaným X-Pipe a kartáčovaným povrchem. Díky možnosti otevírání/zavírání výfukových klapek máte možnost volit mezi agresivnějším projevem nebo komfortnějším. Přesto díky odstraněným katalyzátorům je projev v obou režimech hlasitější jak originál systém. Integrované odstínění lambdasond zamezí rozsvícení kontrolky motoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LÍTÁME V TOM UŽ PĚKNĚ DLOUHO

Za tu dobu jsme již vyzkoušeli mnohé, díky čemuž víme, jaká řešení fungují v reálném provozu a jaká jen na papíře. Charakter našich služeb nás naučil řešit problémy a překonávat složité překážky. Především ale umíme naslouchat lidem a naše projekty jsou díky tomu koncipovány tak, abyste za své peníze získali co nejvíc. Za dobu naší existence jsme si vybudovali silnou pozici na trhu a patříme mezi přední úpravce. Naše vozy jste mohli vidět např i ve Sprintshow od Ukaž Káru, kde naše Audi TTRS vyhrálo

AUTA JSOU NAŠÍ PRACÍ I KONÍČKEM ZÁROVEŇ

Říká se, že by si člověk neměl práci nosit domů, to ale u nás neplatí. Naše vlastní auta díky tomu fungují také jako testovací platformy pro nové produkty.

PERFORMANCE PRODUKTY Z CELÉHO SVĚTA

Jsme oficiálními dovozci či dealery firem Revo, TVS Engineering, Milltek Sport, Racingline Performance, DO88, VIS Motorsport, Scorpion Exhaust, GFB, KW Automotive, Eventuri, Wagner Tuning, Forge Motorsport, Leyo Motorsport, The Turbo Engineers, Recaro, Verkline, Turbo Technics, Wavetrac, Whiteline, Loba Motorsport a dalších světoznámých firem. 

V našem sortimentu naleznete jen zlomek nabídky těchto firem. Pokud jste daný produkt na našem E-SHOPU nenašli, neváhejte se na nás obrátit, náš prodejní tým je Vám k dispozici.