Alpha Competition tepelný štít 2.0TFSI

Skladem (>1 ks)
Kód: AC-200-HS
950 Kč
Kategorie: Sportovní sání a vzduchové filtry do Audi
Model automobilu Audi: A3 8P, S3 8P, TT 8J, TTS 8J
Model automobilu Seat: Leon 1P
Model automobilu Škoda: Octavia 2 RS, Superb 2
Model automobilu Volkswagen: Golf 5 GTI, Golf 6 GTI, Golf 6 R, Scirocco, Scirocco R

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Spojením znalostí a inženýrů společnosti ALPHA-COMPETITION vzniká průkopnický symbol revolučního designu a mistrovské výroby. ALPHA-COMPETITION patří nesporně mezi nejlepší výrobce v oblasti výkonnosti v dnešním světě náhradních dílů pro automobily. Společnost si váží skutečnosti, že každý výkonný automobil představuje sofistikovaný stroj postavený za účelem uspokojení touhy testovat limity. V důsledku toho musí náhradní díly společnosti ALPHA-COMPETITION vykazovat schopnost odolávat a posunout se za hranice představitelného. Jejich vášeň, odbornost a kvalita jsou patrné ve všem, co tato společnost navrhuje a vyrábí. Jejich systémy jsou opakovaně testovány a chyby eliminovány, aby zákazník získal ten nejlepší výkon.

Produkty společnosti ALPHA-COMPETITION jsou navrženy dle specifikací každého vozidla a ručně vyráběny s cílem zajistit dokonalé přizpůsobení. Společnost využívá 3D skenování svých vozů k vytvoření systémů s maximální kompatibilitou. Jejich inovativní technologie přináší uživatelům dosud nevídanou všestrannost.

Společnost ALPHA-COMPETITION představuje jednoduchý, avšak mocný přídavek do arzenálu, navržený k vylepšení celkového zážitku z ladění spojením nejmodernější technologie s existující řadou produktů. Tato revoluční kombinace změní způsob, jakým lidé vnímají prezentaci a výkon.

Filozofie společnosti ALPHA-COMPETITION spočívá v osvětlení vozidla pomocí nejmodernějších technologických produktů, které vyzývají všechny představy o výkonovém řízení. Vše je podporováno kulturou vytrvalosti a inovací.

Společnost ALPHA-COMPETITION se pyšní produkty špičkové kvality a poskytuje nejlepší zákaznický servis.