RSRTuned spojková sada 1.8TSI 2.0TSI MQB Golf 7 GTI/Octavia 3RS

Skladem (>1 ks)
Kód: RSR-CLUTCH-MQB-IS20
Značka: RSR-Performance
21 900 Kč
Kategorie: Sportovní spojkové sady do Audi
Model automobilu Audi: A3 8V, S1, TT 8S
Model automobilu Seat: Leon FR 5F
Model automobilu Škoda: Octavia 3 RS, Superb 3
Model automobilu Volkswagen: Golf 7 GTI

Naše vlastní RSR spojková sada nabízí výkon bez kompromisů. Tento set se osvědčil v nejnáročnějších podmínkách při zachování úrovně hluku a vibrací. Tento set zajistí tvrdost pedálu blížící se k originálu. Konstrukce přítlačného talíře zajišťuje silnou přítlačnou sílu ve všech aplikací. Typický zpožděný záběr spojkového pedálu je zcela odstraněn, což má za následek perfektní sepnutí bez prodlevy.

Tato spojková sada udrží až 650Nm !

Obsah balení:

  • Přítlačný talíř
  • Spojková lamela s organickým obložením
  • Ložisko
  • Montážní materiál

Upozornění: sada je kompatibilní pouze s dvouhmostnostním setrvačníkem (na všech vozidlech z výroby)

Tato sada je určená pro vozy s továrním výkonem do 230PS (pro vozy s vyšším výkonem je tato sada)

Kompatibilita:

  • Octavia RS 220/230 (ne 245)
  • Golf 7 GTI (ne Clubsport)
  • Leon FR
  • Audi A3 8V
  • Audi TT 8S

Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora RSR spojková sada 1.8TSI 2.0TSI MQB 9.10.2020 03:01
Dobrý den. Jde spojková sada opravdu použít na 1.8 TSI? Dle mého je u O3 1.8 tsi menší spojka než u 2.0 TSI. Pakliže lze opravdu použít tato Vaše sada, kolik Nm unese?
Odpovědět

LÍTÁME V TOM UŽ PĚKNĚ DLOUHO

Za tu dobu jsme již vyzkoušeli mnohé, díky čemuž víme, jaká řešení fungují v reálném provozu a jaká jen na papíře. Charakter našich služeb nás naučil řešit problémy a překonávat složité překážky. Především ale umíme naslouchat lidem a naše projekty jsou díky tomu koncipovány tak, abyste za své peníze získali co nejvíc. Za dobu naší existence jsme si vybudovali silnou pozici na trhu a patříme mezi přední úpravce. Naše vozy jste mohli vidět např i ve Sprintshow od Ukaž Káru, kde naše Audi TTRS vyhrálo

AUTA JSOU NAŠÍ PRACÍ I KONÍČKEM ZÁROVEŇ

Říká se, že by si člověk neměl práci nosit domů, to ale u nás neplatí. Naše vlastní auta díky tomu fungují také jako testovací platformy pro nové produkty.

PERFORMANCE PRODUKTY Z CELÉHO SVĚTA

Jsme oficiálními dovozci či dealery firem Revo, TVS Engineering, Milltek Sport, Racingline Performance, DO88, VIS Motorsport, Scorpion Exhaust, GFB, KW Automotive, Eventuri, Wagner Tuning, Forge Motorsport, Leyo Motorsport, The Turbo Engineers, Recaro, Verkline, Turbo Technics, Wavetrac, Whiteline, Loba Motorsport a dalších světoznámých firem. 

V našem sortimentu naleznete jen zlomek nabídky těchto firem. Pokud jste daný produkt na našem E-SHOPU nenašli, neváhejte se na nás obrátit, náš prodejní tým je Vám k dispozici.