RSRTuned CPC modul pro Mercedes-Benz

Skladem u dodavatele
Kód: RSRTUNED-CPC
Značka: RSR-Performance
49 900 Kč

Moderní vozy Mercedes-Benz mají ve výbavě CPC modul, který má vliv např na omezovač rychlosti nebo točivého momentu. Naše individuální úprava zahrnuje instalaci nového CPC modulu s individuální kalibrací.

 

Součástí dodávky a kalibrace:

  • Nový CPC modul
  • Odstranění omezovače rychlosti
  • Kalibrace točivého momentu
  • Vylepšení chlazení 
  • Individuální nastavení otevírání výfukových klapek
  • Kalibrace maximálních hodnot AMG displaye

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LÍTÁME V TOM UŽ PĚKNĚ DLOUHO

Za tu dobu jsme již vyzkoušeli mnohé, díky čemuž víme, jaká řešení fungují v reálném provozu a jaká jen na papíře. Charakter našich služeb nás naučil řešit problémy a překonávat složité překážky. Především ale umíme naslouchat lidem a naše projekty jsou díky tomu koncipovány tak, abyste za své peníze získali co nejvíc. Za dobu naší existence jsme si vybudovali silnou pozici na trhu a patříme mezi přední úpravce. Naše vozy jste mohli vidět např i ve Sprintshow od Ukaž Káru, kde naše Audi TTRS vyhrálo

AUTA JSOU NAŠÍ PRACÍ I KONÍČKEM ZÁROVEŇ

Říká se, že by si člověk neměl práci nosit domů, to ale u nás neplatí. Naše vlastní auta díky tomu fungují také jako testovací platformy pro nové produkty.

PERFORMANCE PRODUKTY Z CELÉHO SVĚTA

Jsme oficiálními dovozci či dealery firem Revo, TVS Engineering, Milltek Sport, Racingline Performance, DO88, VIS Motorsport, Scorpion Exhaust, GFB, KW Automotive, Eventuri, Wagner Tuning, Forge Motorsport, Leyo Motorsport, The Turbo Engineers, Recaro, Verkline, Turbo Technics, Wavetrac, Whiteline, Loba Motorsport a dalších světoznámých firem. 

V našem sortimentu naleznete jen zlomek nabídky těchto firem. Pokud jste daný produkt na našem E-SHOPU nenašli, neváhejte se na nás obrátit, náš prodejní tým je Vám k dispozici.