BMC sada sportovních filtrů pro Audi R8 s motorizací 5.2 V10 Decennium-V10 LMX

BMC sada sportovních filtrů pro Audi R8 s motorizací 5.2 V10 Decennium-V10 LMX, o výkonu 525-620 hp

Poznámka: Balení obsahuje oba filtry potřebné pro výměnu. Sada 2 kusů sportovních bavlněných filtrů BMC pro vůz Audi R8 s motorizací 5.2 V10 Decennium-V10 LMX o výkonu o výkonu 525-620 hp je přímou náhradou původních papírových filtrů, oproti kterým má ale výrazně vyšší propustnost při zachování špičkové filtrace.

Skladem u dodavatele
Kód: FB807/08
Značka: BMC
7 990 Kč
Kategorie: Sportovní sání a vzduchové filtry do Audi
Model automobilu Audi: R8 V10

Sada filtrů je určena pro vozy:
Značka: Audi
Model: R8
Typ: Motor: 5.2 V10 Decennium-V10 LMX
Výkon: o výkonu 525-620 hp
Rok výroby: 09-15, 10-15, 12-15, 14-15, 15-18, 16-18, 17-18, 19-

Poznámky:
Balení obsahuje 2 kusy sportovního vzduchového filtru potřebné pro výměnu filtrů ve vozidle.
Filtry jsou impregnovány a připraveny k okamžitému použití.

Sportovní vložka vzduchového filtru BMC je navržena a vyrobena jako přímá náhrada za původní papírový vzduchový filtr. Sportovní filtry BMC jsou vyráběny z jednodílného korpusu beze spár, který je z vysoce odolné a trvanlivé gumy. Samotnou filtraci zajišťuje několik vrstev kvalitní bavlny doplněné o olejovou vrstvu zachycující ty nejjemnější částice. Sportovní vložka vzduchového filtru BMC dodá vašemu vozu sportovnější projev díky navýšení výkonu i krouticího momentu souvisejícího s lepší průchodností vzduchu při současném zefektivnění filtrace nasávaného vzduchu.

Sportovní bavlněné vložky vzduchového filtru BMCVšechny sportovní filtry BMC jsou navrhovány a kompletně vyráběny přímo v Itálii.

Sportovní bavlněné filtry BMC jsou úspěšně využívány mnoha profesionálními týmy během těch nejvyšších automobilových soutěží:
- Formule 1
- American Le Mans
- 24hodin Le Mans
- DTM
- Superbike
- AMA Superbike
- 8hodin Suzuka

Zároveň jsou filtry BMC využívány v sériové výrobě pro vozy jako Mercedes SL65 Black series, Lamborghini Blancpain Supertrofeo, Abarth 500 Trofeo Essesse, BMW M3 CSL a další.

 

Naše společnost je oficiálním přímým dovozcem sportovních vzduchových filtrů a kitů sání do České republiky.
 

Špičková kvalita filtrů BMC


Špičková kvalita sportovních filtrů BMC

Sportovní vzduchové filtry jsou složeny z kovové síťoviny, která svírá několik vrstev kvalitní bavlny napuštěné navíc speciálním olejem zajišťujícím spolehlivou filtraci těch nejjemnějších částic. Tato konstrukce a použité materiály garantují maximální úroveň filtrace, aniž by byla omezena průchodnost vzduchu.

Rám vzduchového filtru BMC je vyroben z vysoce odolné a trvanlivé gumy, která je z jednoho dílu beze spár či spojů. To zvyšuje mechanickou odolnost filtru. Celková vyšší konstrukce rámu než používají konkurenční filtry navíc zajišťuje maximální stabilitu filtru v airboxu.

Všechny etapy výroby vzduchových filtrů BMC od návrhu až po samotnou výrobu probíhají ve vlastním závodě přímo v Itálii za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

BMC ekologicky a ekonomicky


BMC filtry ekologicky a ekonomicky

Sportovní filtry BMC jsou vyráběny z bavlny, přírodního materiálu, který může být opakovaně recyklován. Díky tomuto materiálu mohou být všechny sportovní filtry BMC opakovaně čištěny pomocí k tomu určeného čisticího přípravku BMC. Tím šetříte svou peněženku i přírodu, jelikož není třeba filtr v pravidelných intervalech měnit za nový.

Přísná kontrola při výrobě filtrů BMC


Přísné testování během výroby filtrů BMC

Společnost BMC je aktivní v mnoha odvětvích, nikoliv pouze v automobilovém průmyslu. Vedle civilních i závodních automobilů firma BMC operuje také letectví, námořnictvu či v průmyslu a to vždy plně v souladu s odpovídajícími předpisy a požadavky. S tím souvisí nadstandardní pečlivost kontrol ve všech fázích vývoje a výroby filtrů BMC.

Společnost BMC splňuje filtrační nároky spjaté s mezinárodní certifikací pro filtraci (ISO 5011). Bavlněné filtry BMC splňují dle této normy požadavanou úroveň filtrace 98,5%.


Proč zvolit bavlněný filtr oproti ostatním?
Při výrobě vozidel je vyžadována úroveň filtrace, která je schopna zachytit částice o velikosti minimálně 10 mikronů, aby byl zajištěn bezpečný provoz motoru. Originální filtry jsou vyráběny z papíru s primárním zaměřením na ochranu motoru před cizími částicemi.
Bavlněné sportovní filtry BMC nabízí výrazně vyšší propustnost vzduchu při současném zefektivnění filtrace, a to až pro částice o velikosti minimálně 7 mikronů.
Nespornou výhodou je také trvanlivost bavlněného filtru, který není třeba v pravidelných intervalech měnit jako papírový. Filtr se pouze v těchto intervalech vyčistí pomocí čisticí sady BMC.

Co znamená pojem "vložka vzduchového filtru"?
Vložkou sportovního filtru se rozumí přímá náhrada za originální papírový filtr v originálním airboxu. Filtr lze vyměnit jednoduše bez jakéhokoliv zásahu do vozidla.

Je možné filtr BMC po znečištění vyčistit?
Ano, všechny bavlněné filtry BMC je možné pomocí čisticí sady BMC vyčistit a znovu použít bez ztráty výkonu nebo filtrační schopnosti. Čisticí sada obsahuje čisticí roztok a filtrační sprej.

Hrozí po montáži filtru BMC poškození snímače váhy vzduchu?
Ne, v žádném případě nehrozí poškození snímače váhy vzduchu použitím sportovního bavlněného filtru BMC. Pouze při opětovném čištění filtru je třeba dbát na to, aby byl olej nanesen pouze na vnější stranu filtru a v předepsaném množství.

Je třeba filtr BMC naolejovat před prvním použitím?
Ne, všechny filtry BMC jsou po rozbalení připraveny pro okamžité použití. Poté je dobré stav znečištění kontrolovat každých cca 15000 km. Tento interval je možné přizpůsobit podmínkám, ve kterých je vůz provozován.

Parametry a specifikace

Značka vozu
Audi
 
Model
R8
 
Rok výroby
09-15, 10-15, 12-15, 14-15, 15-18, 16-18, 17-18, 19-
 
Motorizace
5.2 V10 Decennium, 5.2 V10 FSI Coupé, 5.2 V10 FSI Coupé S-Tronic, 5.2 V10 FSI RWS Coupé, 5.2 V10 FSI RWS Spyder, 5.2 V10 FSI Spyder, 5.2 V10 FSI Spyder S-Tronic, 5.2 V10 Performance Plus, 5.2 V10 Performance Plus Spyder, 5.2 V10 Plus, 5.2 V10 Plus Spyder, V10 LMX
 
Důležitá poznámka
balení obsahuje 2 ks filtru
 
Výkon (hp)
525, 540, 550, 570, 610, 620
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: