DO88 chladič oleje Yaris GR

Skladem u dodavatele
Kód: OC-180
Značka: DO88
23 690 Kč
Kategorie: Vše pro zvýšení výkonu automobilu
Model automobilu Toyota: Yaris GR
Produkt: Chlazení oleje

do88 závodní chladič oleje pro Toyota Yaris GR!

Klíčové výhody chladiče motorového oleje do88 racing:
- Štíhlý chladič oleje Setrab s velkou přední plochou.
- Vlastní navržené držáky.
- Lehké hadice z PTFE pro motorsport se zalisovanými koncovkami správného typu a velikosti na všech koncích, aby se zabránilo zbytečným spojům a adaptérům.
- Sandwith deskový adaptér s termostatem (teplota otevření 80°C).
- Snižuje teplotu oleje asi o 20°C při použití na trati!

Vyhovuje:
Toyota Yaris GR
Modelář Års: 2020-
Navrženo pro instalaci mezi mezichladič do88 a chladič. Také možná instalace s OE mezichladičem podle návodu k instalaci.

Sada chladiče oleje do88 Yaris GR pro upgrade výkonu je navržena tak, aby udržovala zdravou teplotu motorového oleje i při velkém zatížení, jako je jízda na trati. To je opravdu potřeba, protože příliš vysoké teploty oleje by mohly poškodit motor a během jízdy na trati bude teplota oleje příliš vysoká a bude stále stoupat. Ve stejném scénáři s nainstalovaným chladičem závodního oleje do88 bude teplota výrazně nižší a více stabilizovaná. Během našich testů chladič závodního oleje do88 snížil teplotu motorového oleje o 20°C!

Tato sada chladiče oleje je navržena tak, aby dokonale pasovala s mezichladičem do88 Yaris GR performance, ale je také možné nainstalovat s původním mezichladičem, pokud je přemístěn směrem dopředu podle pokynů k instalaci. Tento olejový chladič lze instalovat s ostatními mezichladiči na trhu s náhradními díly, pokud je možné jej nainstalovat tak, aby mezi mezichladičem a chladičem vznikla mezera minimálně 42 mm.

Tento produkt je dodáván se vším potřebným pro snadnou instalaci. Samozřejmostí jsou šrouby, podložky, hadice, držáky a montážní návod.

Pečujte o svůj motor. Vyberte do88.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: