Intercoolery a vedení do Ford

Intercooler či celé kity do automobilů Ford jsou nejlepší volbou, pokud jde o zvýšení výkonu motoru a dosažení nízké teploty sání. Intercoolery jsou zpravidla opatřeny antikorozním ochranným povlakem s dokonalým charakterem odvádění tepla. Výsledkem jsou vynikající chladicí vlastnosti a mnohem menší pokles tlaku než s standardním mezichladičem. I přes své velikosti jsou hmotnosti celých intercoolerů minimální.

Cena

93434009
193434009

Značky

Model automobilu Ford

Položek k zobrazení: 6
2355 Ford+Fiesta+ST+MK8++Intercooler xl
30 591 Kč

Only The Driven know that the cooler the air, the more power produced. Revo Intercoolers drastically improve your vehicles ability to cool air compressed by the turbo. Increased...

RF061M500200
6 položek celkem

Co je to Intercooler? Mezichladič palivové směsi. Jeho úkolem je ochlazovat stlačený vzduch vystupující z dmychadla, což umožňuje dostat do válce vyšší hmotnost vzduchu přispívajícího k shoření větší dávky paliva a tedy k vyššímu výkonu motoru při zachování jeho zdvihového objemu. Co možná nejnižší teplota zlepšuje plnicí účinnost motoru, posouvá níže teplotu cyklu a tím také oddaluje riziko samovznícení paliva předtím, než je zapálí jiskra zapalovací svíčky.