Softwarové úpravy řídících jednotek a DSG

RSRTuned

Pod názvem RSRTuned se skrývají naše zakázkové úpravy nejen moderních koncernových vozidel bez limitů. To znamená, že jsme schopni upravit software podle přání. Specializujeme se i na softwarové úpravy pro odstranění filtrů pevných částic benzínových motorizací jako 2.0TSI nebo 2.5TFSI. Za naším značkovým softwarem se skrývají desítky let zkušeností s úpravami koncernových vozidel.

Naše databáze obsahuje aktuálně přes 1000 hotových úprav od Stage 1 po Stage 3. Podporujeme turbodmychadla např Garrett Powermax, TTE TheTurboEngineer, LM Lader Manufaktur a další. 

Upgrady jako větší vstřikovače, palivové pumpy nebo tlaková čidla nejsou pro nás překážkou. 

 

Multimap

Díky softwarovému rozšíření Multimap je možné přepínat více výkonovových map pomocí např páčky tempomapu. 

multimap

 

Bluetooth Flasher

Pomocí bluetooth flasheru je možné nainstalovat úpravu i z pohodlí vašeho domova bez nutné návštěvy našeho pracoviště. Aktuálně jsou podporované systémy Windows, Android a iOS. 

Aplikace umožňuje i logovat předpřipravené sady hodnot pro vzdálenou verifikaci úpravy.

Cena flasheru je 5900kč a není vázaný na konkrétní vozidlo. 

366692676_694343312736126_6531536675575090550_n

 

Reverzní inženýrství

Pomocí reverzního inženýrsví máme možnost nahlédnout do zdrojového kódu řídící jednotky a i ho modifikovat. Díky tomu můžeme nabízet funkce jako Multimap, Failsafe, Rolling antilag a další. 

ida

 

Kalibrace

 

ols

 

REVO

Firma Revo byla založena v roce 2002 a specializuje se na výkonnostní software a softwarové doplňky pro skupinu Volkswagen / Audi a Porsche automobily. Jako lídr na globálním trhu byl tým Revo průkopníkem tuningu ECU přes port OBDII na vozidlech VAG a je jasnou volbou v aftermarket tuningových řešeních.

Revo patří mezi světovou špičku ve výkonnostním softwaru s naším britským sídlem v Daventry a regionální technické podpoře v USA. Revo má jedinečnou globální síť zahrnující více než 350 akreditovaných prodejců působících ve více než 30 zemích, které zajišťují, že naši zákazníci ocení bezkonkurenční přístup k našemu produktu a odbornou technickou podporu, kdekoliv a kdykoliv to potřebují.

Revo vysokovýkonné ECU tuning soubory uvolňují plný potenciál vašeho automobilu, se softwarem, který je plně nastavitelný podle individuálních jízdních stylů a úprav vozidla. Naše produkty nabízejí špičkový výkon s výhodou potenciálního snížení spotřeby paliva.

Revo R & D tým je průkopníkem na trhu. Prostřednictvím soustavné analýzy a hodnocení moderních systémů řízení motoru a nových technologií, Revo se snaží produkovat vysoce kvalitní, pružné a výkonné mapy, které přinášejí vždy vysoký výkon, ale zároveň s hladkým průběhem. Náš tým se může pochlubit více než stoletou kombinací zkušeností v automobilovém a technickém inženýrství, softwarových aplikacích a kalibračních zkušenostech ze široké škály OEM, závodních týmů, výzkumných, vývojových a dílenských prostředí, což zajišťuje, že Revo zůstává na čele trhu.

Naše filozofie tuningu je jednoduchá. Prostřednictvím našich neustálých investic do komplexního a rozsáhlého výzkumného a vývojového programu náš tým techniků a kalibračních specialistů tráví měsíce hodnocením a sepisováním každé změny, kterou uděláme, aby zajistili, že každá platforma, kterou vyvíjíme do nového tuningového souboru je pružná a nabízí lepší rovnováhu mezi výkonem a ovladatelností vozu.

V podstatě jdeme nad rámec normy v naší analýze kontrolních systémů vozidel, aby si všichni naši zákazníci mohli být zcela jisti kvalitou našich produktů a výkonem svých vozidel. Ujišťujeme Vás, že vždy dostanete to nejlepší na trhu co se týče výkonu, odezvy a vylepšené ekonomiky jízdy.

Naše společnost je distributor Revo v České Republice. Pokud jste servis nebo úpravce se zájmem nabízet ty nejlepší softwarové úpravy na světě, neváhejte nás kontaktovat.

revo4

TVS Engineering

Od roku 2005 je TVS Engineering průkopníkem ve vývoji softwarových řešení pro DSG převodovky. V současné době nabízí ty nejlepší a nejrozsáhlejší vylepšení softwaru DSG dostupné na trhu. Nejen nejsilnější a nejvýkonnější softwarová řešení a plně přizpůsobitelná softwarová řešení, ale také nejlepší možná vylepšení trvanlivosti a uživatelské přívětivosti. Software TVS DSG pokrývá vše od základních upgradů až po plně přizpůsobitelné závodní aplikace.

Software TVS DSG se vždy zaměřuje na celkový zážitek z řízení. Naším cílem je proto vždy zvyšovat kapacitu a výkon převodovky na maximum bez ztráty spolehlivosti nebo jízdní schopnosti.

Naše společnost je distributor TVS Engineering v České Republice. Pokud jste servis nebo úpravce se zájmem nabízet ty nejlepší DSG úpravy na světě, neváhejte nás kontaktovat.

0 

Žádost o úpravu:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: