Maxton Design spoiler pod přední nárazník ver.2 pro BMW M2 G87, materiál pravý karbon
Maxton Design Carbon Division spoiler pod přední nárazník ver.2 pro BMW M2 G87 . Vyrobeno ze 100% Prepreg karbonu za použití těch nejmodernějších technologií a procesů zpracování karbonových vláken.
| Kategorie: | Exteriér |
|---|---|
| Značka vozu: | BMW |
| Model: | M2 |
| Doplnění spoileru: | spoiler pod přední nárazník ver.2 |
| Maxton název: | Carbon Fiber Front Splitter V.2 BMW M2 G87 |
| Povrchová úprava: | karbon |
| Typ produktu: | Spoiler |
| Typ spoileru: | spoiler pod přední nárazník |
| Typ vozu: | G87 [2023-] |
| Kód: | CF-BM-M2-G87-FD3-245-P |
Carbon Fiber Front Splitter V.2 BMW M2 G87 vyrobený ze 100% Prepreg karbonu.
Karbonové spoilery zvýrazňují sportovní charakter vozu a dodávají mu agresivnější vzhled. Spoilery mají připravené montážní otvory, které usnadňují instalaci a zároveň zamezují nutnosti zasahovat do struktury karbonového dílu, což by mohlo vést k poškození dílu.
Díly vyrobené z karbonových vláken se vyznačují vysokou pevností a nízkou hmotností. Často jsou využívány v profesionálním motorsportu, zejména v oblasti aerodynamiky vozu. Běžně se s karbonovými vlákny setkáváme na různých spoilerech, difuzorech, křídlech a dalších dílech. Všechny karbonové díly Maxton Design Carbon Division jsou vytvrzovány ve vlastním autoklávu výrobce Maxton Design. Vysoká teplota a tlak garantuje vysokou kvalitu zpracování a špičkový povrch.




Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
