Racingline přemístění nalévacího hrdla nádobky ostřikovačů pro VW Golf 7R a Audi S3

U některých modelů Volkswagen Golf 7R a Audi S3 je nutné přemístit nalévací hrdlo nádoby na ostřikovače, aby bylo možné nainstalovat olejový management Racingline VWR13G700.

Skladem (1 ks)
Kód: VWR13G700RFK
1 611 Kč
Kategorie: Audi
Model automobilu Audi: S3 8V
Model automobilu Seat: Leon Cupra 5F
Model automobilu Škoda: Octavia 3 RS, Superb 3
Model automobilu Volkswagen: Golf 7 GTI, Golf 7 R
Produkt: Ostatní

Některé modely vozů Volkswagen Golf 7R a Audi S3 mají nádobku pro ostřikovače umístěnou na pravé straně v místě, kde se umisťuje Oil Catch Tank olejového managementu Racingline Performance VWR13G700. Aby bylo možné Oil Catch Tank do motorového prostoru umístit, je nutné přemístit nalévací hrdlo nádobky ostřikovačů.

Aby sada pro přemístění dokonale ladila s ostatními doplňky Racingline Performance, je vyrobena z kovu, který je vyleštěný a poté eloxovaný do černé barvy. Třešničkou je pak logo Racingline na víčku i fitinkách.

Díky svému luxusnímu vzhledu instaluje mnoho lidí tento kit i v případě, že nepoužívají olejový management Racingline Performance, ale chtějí i přes to změnit nevzhledné vyustění hrdla nádobky ostřikovačů.

Racingline Performance přemístění nalévacího hrdla ostřikovačů

O značce Racingline Performance

Historie značky Racingline Performance sahá do roku 1997, kdy byla založena ještě pod názvem Volkswagen Motorsport UK a byla zcela vlastněna společností Volkswagen Group AG. V té době byl hlavním zaměřením firmy vývoj závodních vozů pro šampionát British Rally Championship. Tomu dominoval právě vůz z dílny Volkswagen Motorsport UK, konkrétně Volkswagen Golf 3 s motorem 2.0 16v (285 k / 8250 ot/min) pilotovaný Alisterem McRae a Tapio Laukkanenem.

Dodnes sídlí firma Racingline ve Velké Británii, kde vyvíjí a vyrábí špičkové komponenty se zaměřením na značky koncernu Volkswagen (VW / Audi / Seat / Škoda) a je prvořadým partnerem programu Volkswagen Racing. Velice úzce spolupracuje se závodními tými v TCR (Touring Car Racing), konkrétně s Audi Sport, Volkswagen Motorsport and SEAT Sport.

Racingline Performance je nejlepší volbou pro úpravy Vašeho vozu ze skupiny Volkswagen se zaměřením na maximální zážitek z jízdy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: