Racingline sada pro čištění vzduchových filtrů

Pěnová filtrační vložka je srdcem každého sportovního sání Racingline Performance. Jedná se o specifický, ručně vyrobený díl, vyvinutý pro sportovní účely a motorsport a jako takový važaduje pravidelnou údržbu.

Skladem u dodavatele
Kód: VWR120000
990 Kč
Kategorie: Univerzální díly

Tato čisticí sada vám pomůže udržovat vzduchový filtr Racingline Performance ve skvělé kondici a těžit z jeho špičkové třívrstvé pěnové konstrukce mnoho let. Čištění je doporučeno provádět každých cca 16000 km a nejpozději každých 12 měsíců provádět vizuální kontrolu filtru. Pokud vůz provozujete v prašnějším prostředí, doporučujeme interval čištění zkrátit.

Pokud nebude filtr pravidelně vyprán pomocí této sady, nedojde ke ztrátě filtračních schopností, ale je možné, že bude snížena propustnost filtru a jeho výkonnost. Může také dojít ke zkrácení jeho životnosti.

Sada obsahuje:
1x 500 ml čisticího roztoku
1x 400 ml impregnačního oleje

Řada zákazníků stále preferuje spíše výměnu filtrační vložky před jejím čištěním. V takovém případě doporučujeme filtr měnit maximálně po dvou letech provozu. Při pravidelném a správném čištění má samozřejmě filtr mnohem delší životnost. S dotazem na aktuální dostupnost náhradní filtrační vložky pro vaše sání se na nás neváhejte obrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: