Autotech HPFP 2.0TSI MQB

Vysokotlaké palivové čerpadlo Revo MQB (LFFP) je přímo vyměnitelným dílem, který bezpečně splňuje požadavky upgradu s turbodmychadlem IS38ETR.

Skladem u dodavatele
Kód: 10.127.103K
Značka: Autotech
11 900 Kč
Kategorie: Upgrade palivové soustavy v Audi
Model automobilu Audi: A3 8V, S3 8V, TT 8S, TTS 8S
Model automobilu Seat: Leon Cupra 5F, Leon FR 5F
Model automobilu Škoda: Octavia 3 RS, Superb 3
Model automobilu Volkswagen: Golf 7 GTI, Golf 7 R

VYSOKOTLAKÉ PALIVOVÉ ČERPADLO

MQB 2.0T EA888 GEN3

Vysokotlaké palivové čerpadlo Autotech bylo navrženo a vyrobeno tak, aby přímo nahradilo sériové čerpadlo, které se nachází ve vozidlech s motory 2.0 TSI EA888 Gen3, které jsou ve vyšších fázích upravování, včetně turbodmychadla Revo IS38ETR.

Autotech je předním výrobcem palivových čerpadel pro motor FSI, jejich produkty mají nejkvalitnější konstrukce. Sada Autotech HPFP je i nadále měřítkem, kterého se ostatní společnosti snaží dosáhnout.

PÍST


Každý píst (11,66 mm) a válec v sadě Autotech HPFP prochází vysoce přesným broušením. Není to nejlevnější výrobní způsob, ale rozhodně ten nejlepší. Každý píst a válec jsou broušeny, aby byla zajištěna absolutní přesnost a maximální životnost.

 

PLAZMOVÝ POVLAK


Autotech byl první, kdo začlenil plazmový DLC povlak na HPFP komponenty, aby snížil ztráty třením a zvýšil výkon. Díly byly od základu speciálně navrženy tak, aby byl tento proces maximálně využit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: